RESTORĀNS

Miró restorāns ir plašs, gaišs un vizuāli viegli uztverams restorāns ar neatkārtojamu skatu uz Ķīšezeru līdzās vienam no populārākajiem golfa klubiem Latvijā. Uzsverot tā atrašanās vietu, restorāna noskaņa radīta balstoties uz aktīvas atpūtas un dabas mīļotāju

Miró STĀSTS

Restorāns, kas neļaus Jums vilties un ļaus izbaudīt lielisku laiku, apkalpošanu un ēdiena kvalitāti. Miró restorāns ir plašs, gaišs un vizuāli viegli uztverams restorāns ar neatkārtojamu skatu uz Ķīšezeru līdzās vienam no populārākajiem golfa klubiem Latvijā. Uzsverot tā atrašanās vietu, restorāna noskaņa radīta balstoties uz aktīvas atpūtas un dabas mīļotāju. Restorānā Miró ēdienkarte ir pieskaņota tam, kas redzams visapkārt. To raksturo plašums, daba un īpaši izmeklēti produkti no labākajiem latvijas piegādātājiem. Restorānā ir iespēja nogaršot īpašus uz oglēm gatavotus ēdienus. lai baudītu gan restorāna atmosfēru, gan ēdienu, nav obligāti jābūt golfa spēlētājam, Miró restorāns ir īsts atpūtas stūrītis ikvienam – gan tiem, kas vēlas aizmukt no pilsētas kņadas, gan tiem, kas vienkārši vēlas baudīt izcilu maltīti ar tikapt lielisku skatu. Miró plašuma sajūtu rada videi pieskaņots dizains, telpu vieglums un gaišums. Restorāns ir iekārtots tā, lai maltīti varētu ieturēt gan divatā, gan lielākā draugu kompānijā un justos brīvi un relaksējoši. Miró kalpo arī kā ar golfu nesaistītu pasākumu rīkošanas vieta – kāzas, dzimšanas dienas, korporatīvie pasākumi un citas svinības.

SVINĪBAS UN KONFERENCES

Miró ir vieta svinībām – Miró iekštelpās un terasē var rīkot kāzu ceremoniju, dzimšanas dienas ballītes vai korporatīvos pasākumus. Mūs pieredze un mīlestība pret šo darbu nodrošina augstu servisu un ēdiena kvalitāti jebkuram jūsu svinību mirklim. Mēs esam gatavi jūsu svinībām arī ārpus restorāna telpām, izbraukumu ēdināšana ir vēl viena mūsu sirdslieta. Svinēt skaisti, garšīgi un bez rūpēm.

Galerija

Rezervācija

*Rezervācijām sākot ar 8 personām, tiek piemērota papildu apkalpošanas maksa 10% apmērā.

timetable